Espaco Casa Branca
Τοποθετημένη 7 χλμ. μακριά από ΠαραΛία Indaia, η Espaco Casa Branca αποτελεί κατάλυμα με 2 υπνοδωμάτια με βεράντα. Περιλαμβάνει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 2 μπάνια.
Το κέντρο της πόλης Caraguatatuba απέχει 4 χλμ. μακριά από τη βίλα. Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με αυτοκίνητο για να επισκεφτείτε Παραλία Freira. Praia de Martim de Sá βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Το αεροδρόμιο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos είναι 95 χλμ. μακριά από τη Espaco Casa Branca.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos92 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Espaco Casa Branca;
Η Espaco Casa Branca απέχει 95 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Espaco Casa Branca;
Το κόστος διαμονής σε η Espaco Casa Branca αποτελεί 18$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Espaco Casa Branca;
Μπορείτε να μένετε σε η Espaco Casa Branca με το κατοικίδιο ζώο σας.